left

Jednoducho a rýchlo môžete na svojej web stránke definovať banner, ktorý si zostavíte z vlastných obrázkov. Nemusíte tak zakaždým platiť za vytvorenie nového bannera a jeho umiestnenie na web stránku.

čitaj viac

Informujte Vašich priaznivcov a zákazníkov o novinkách a akciových ponukách pomocou silného nástroja na rozposielanie informačných a reklamných e-mailov každý týždeň alebo každý mesiac.

čitaj viac

Spustili sme pre Vás novú službu: notifikáciu prostredníctvom SMS správy. Neunikne Vám už žiadna aktuálna informácia. O všetkom budete informovaní SMS správou priamo na Váš mobilný telefón.

čitaj viac
right

Balík CMS WebControl Personal

Personal

... pre Vás

Osobná web stránka menšieho rozsahu a jednoduchšieho vzhľadu vrátane redakčného systému pre správu obsahu. Výhodná tiež pre živnostníkov a malých podnikateľov.

už od 255,50 € viac o balíku »

Balík CMS WebControl Company

Company

.... pre Vašu firmu

Prezentačná web stránka štandardného rozsahu a moderného vzhľadu vrátane redakčného systému pre správu obsahu. To najlepšie pre prezentáciu portfólia Vašej spoločnosti.

už od 419,00 € viac o balíku »

Balík CMS WebControl eShop

eSHOP

... pre Váš obchod

Internetový obchod väčšieho rozsahu a zložitejšieho vzhľadu vrátane redakčného systému pre správu produktov a obsahu. Neobmedzujte predaj svojich produktov len na svoje filiálky.

už od 649,00 € viac o balíku »

Balík CMS WebControl Custom

Custom

... šitý na mieru

Web stránka vrátane redakčného systému, ktorú si jednochucho vyskladáte z našich modulov. Pre svoju prezentáciu tak využívate len to, čo v skutočnosti potrebujete.

už od 338,39 € viac o balíku »

Doména grátis

Pri zakúpení balíka CMS WebControl Personal, Company, eSHOP alebo Custom, Vám pribalíme .sk doménu na rok úplne zadarmo.

SMS notifikácia za výhodné ceny

Pre Váš internetový obchod Vám ponúkame cenovo výhodné balíky SMS notifikácií BASIC, MINI, STANDARD alebo MAXI.

Tvorba firemnej identity

Nechajte si u nás vytvoriť identitu pre vašu firmu! Vizitky, brožúry, či hlavičkový papier sú nevyhnutnou súčasťou Vášho podnikania.